KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235577
nr 1423 5577
S Cederberg. Signerad, daterad 1909, marin, fiskare. Olja på duk, 39x49cm, yttermått inklusive ram: 51x61cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:05:29
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr